Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony w Lublinie
ul. Krochmalna 4
20-401 Lublin
Telefon:  081 534-81-22

I TY MOŻESZ DO
NAS DOŁĄCZYĆ !!!

PROGRAM UBEZPIECZEŃ GRUPOWYCH

Z dniem 01.06.2018 wystartował program ubezpieczeń grupowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

02.10.2020

W dniu 02.10.2020 Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony dołączył do Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa Lubelskiego. W galerii zostały zamieszczone zdjęcia z tego wydarzenia.

Tniemy ceny kredytu konsolidacyjnego

Szczegóły do zobaczenia w zakładce nowości!

atrakcyjne ubezpieczenie CHUBB dla Dzieci i wnuków

Super User
Kategoria:

Szanowni Państwo, w rozpoczynającym się roku szkolnym 2018-2019 wynegocjowaliśmy dla Pracowników Grupy Konsalnet bardzo atrakcyjne ubezpieczenie CHUBB dla Państwa Dzieci i wnuków uczęszczających do placówek szkolnych. W poprzedniej edycji programu to ubezpieczenie cieszyło się dużym zainteresowaniem Państwa dlatego też składki podstawowe zostały utrzymane tym samym poziomie. Aby zgłosić dziecko do tego ubezpieczenia należy wypełnić stosowne deklaracje do 24.09.2018 oraz zgodę na potrącenie zamieszczone na stronie i przekazać do zakładu pracy.

czytaj więcej...

Komunikat dotyczący ubezpieczenia grupowego

Super User
Kategoria:

Miło nam poinformować, że został przedłużony o 1 m-c czas na zapisy ( na warunkach preferencyjnych) do grupowego ubezpieczenia na życie oraz do Abonamentu medycznego w PZU.

Wszyscy pracownicy Grupy Konsalnet zgłoszeni do ubezpieczenia z odpowiedzialnością  od 01.06 do 01.09.2018 nie będą mieli karencji.

Cieszymy się, że tak wielu z Państwa już korzysta z ubezpieczenia, a w szczególności z prywatnej Opieki Medycznej, którą część za każdego Pracownika pokrywa Pracodawca.

 Czytaj więcej ....

Jubileusz XX lat OZZPO w Lublinie

Super User
Kategoria:

W dniu 27 kwietnia 2018 roku w Kazimierzu Dolnym odbyły się obchody jubileuszowe z okazji dwudziestej rocznicy powstania Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Ochrony z siedzibą w Lublinie.

Uroczystość jubileuszową zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele zarządów zaprzyjaźnionych organizacji związkowych, pracodawców i współpracowników:

NSZZ Policjantów, NSZZ Straży Pożarnej FLORIAN, Ogólnopolskiego Branżowego Związku Zawodowego Pracowników Ochrony w Warszawie, Organizacji Zakładowej NSZZ Solidarność w KCM, OPZZ Konfederacji Pracy ze Szczecina, Konsalnet Holding, Konsalnet Konwój, Konsalnet Security, LAAM i Kancelarii Brokerskiej CERES.

Czytaj więcej: Jubileusz XX lat OZZPO w Lublinie

Rząd PiS planuje rewolucję w emeryturach. Zmiany odczują pracownicy, pracodawcy i państwo

Super User
Kategoria:

 

Nieco mniejsza wypłata "na rękę", ale wyższa emerytura za kilkadziesiąt lat - to główne założenie nowego, rządowego programu oszczędzania. Na bezpieczną przyszłość zrzucą się solidarnie pracownicy, pracodawcy i państwo. Tak w skrócie wyglądają Pracownicze Plany Kapitałowe. Tłumaczymy krok po kroku, o co chodzi w szykowanej właśnie rewolucji emerytalnej.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości planuje utworzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych. Obiecywał je jeszcze wicepremier Mateusz Morawiecki, dzieło dokończyła minister finansów Teresa Czerwińska. Czym są PPK? To w zasadzie długoterminowy program oszczędnościowy. Dla każdego chętnego i pracującego Polaka.

Czytaj więcej: Rząd PiS planuje rewolucję w emeryturach. Zmiany odczują pracownicy, pracodawcy i państwo