Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony w Lublinie
ul. Krochmalna 4
20-401 Lublin
Telefon:  081 534-81-22

I TY MOŻESZ DO
NAS DOŁĄCZYĆ !!!

PROGRAM UBEZPIECZEŃ GRUPOWYCH

Z dniem 01.06.2018 wystartował program ubezpieczeń grupowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

02.10.2020

W dniu 02.10.2020 Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony dołączył do Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa Lubelskiego. W galerii zostały zamieszczone zdjęcia z tego wydarzenia.

Tniemy ceny kredytu konsolidacyjnego

Szczegóły do zobaczenia w zakładce nowości!

Wynagrodzenie na konto – obowiązek informacyjny do 22 stycznia

Super User
Kategoria:

Przypominamy, że 22 stycznia 2019 r. mija termin poinformowania pracowników, którzy dotychczas otrzymywali wynagrodzenie w gotówce o obowiązku podania numeru rachunku płatniczego, na który będzie wypłacane im wynagrodzenie za pracę albo złożenia wniosku dotyczącego dalszej wypłaty wynagrodzenia za pracę do rąk własnych.

Od 1 stycznia 2019 r. ulega zmianie art. 86 § 3 Kodeksu pracy określający zasady wypłaty wynagrodzeń pracowniczych. Zgodnie z nowymi przepisami:

  1. wypłata wynagrodzenia zasadniczo następuje na rachunek płatniczy pracownika;
  2. wypłata w formie gotówkowej ma miejsce wyłącznie wtedy, gdy pracownik złoży wniosek o taką formę wypłaty w postaci pisemnej lub elektronicznej.

Jednocześnie – zgodnie z przepisami przejściowymi, w ciągu 21 dni od wejścia w życie nowych przepisów, a więc do 22 stycznia 2019 r. – pracodawca powinien poinformować pracowników, którzy otrzymują wynagrodzenie w gotówce o obowiązku:

  • podania numeru rachunku płatniczego, na który będzie wypłacane wynagrodzenie za pracę, albo
  • złożenia wniosku dotyczącego dalszej wypłaty wynagrodzenia za pracę w gotówce.
Czytaj więcej: Wynagrodzenie na konto – obowiązek informacyjny do 22 stycznia

atrakcyjne ubezpieczenie CHUBB dla Dzieci i wnuków

Super User
Kategoria:

Szanowni Państwo, w rozpoczynającym się roku szkolnym 2018-2019 wynegocjowaliśmy dla Pracowników Grupy Konsalnet bardzo atrakcyjne ubezpieczenie CHUBB dla Państwa Dzieci i wnuków uczęszczających do placówek szkolnych. W poprzedniej edycji programu to ubezpieczenie cieszyło się dużym zainteresowaniem Państwa dlatego też składki podstawowe zostały utrzymane tym samym poziomie. Aby zgłosić dziecko do tego ubezpieczenia należy wypełnić stosowne deklaracje do 24.09.2018 oraz zgodę na potrącenie zamieszczone na stronie i przekazać do zakładu pracy.

czytaj więcej...

Komunikat dotyczący ubezpieczenia grupowego

Super User
Kategoria:

Miło nam poinformować, że został przedłużony o 1 m-c czas na zapisy ( na warunkach preferencyjnych) do grupowego ubezpieczenia na życie oraz do Abonamentu medycznego w PZU.

Wszyscy pracownicy Grupy Konsalnet zgłoszeni do ubezpieczenia z odpowiedzialnością  od 01.06 do 01.09.2018 nie będą mieli karencji.

Cieszymy się, że tak wielu z Państwa już korzysta z ubezpieczenia, a w szczególności z prywatnej Opieki Medycznej, którą część za każdego Pracownika pokrywa Pracodawca.

 Czytaj więcej ....

Jubileusz XX lat OZZPO w Lublinie

Super User
Kategoria:

W dniu 27 kwietnia 2018 roku w Kazimierzu Dolnym odbyły się obchody jubileuszowe z okazji dwudziestej rocznicy powstania Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Ochrony z siedzibą w Lublinie.

Uroczystość jubileuszową zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele zarządów zaprzyjaźnionych organizacji związkowych, pracodawców i współpracowników:

NSZZ Policjantów, NSZZ Straży Pożarnej FLORIAN, Ogólnopolskiego Branżowego Związku Zawodowego Pracowników Ochrony w Warszawie, Organizacji Zakładowej NSZZ Solidarność w KCM, OPZZ Konfederacji Pracy ze Szczecina, Konsalnet Holding, Konsalnet Konwój, Konsalnet Security, LAAM i Kancelarii Brokerskiej CERES.

Czytaj więcej: Jubileusz XX lat OZZPO w Lublinie