Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony w Lublinie
ul. Krochmalna 4
20-401 Lublin
Telefon:  081 534-81-22

I TY MOŻESZ DO
NAS DOŁĄCZYĆ !!!

PROGRAM UBEZPIECZEŃ GRUPOWYCH

Z dniem 01.06.2018 wystartował program ubezpieczeń grupowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

02.10.2020

W dniu 02.10.2020 Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony dołączył do Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa Lubelskiego. W galerii zostały zamieszczone zdjęcia z tego wydarzenia.

Tniemy ceny kredytu konsolidacyjnego

Szczegóły do zobaczenia w zakładce nowości!

Program u bezpieczeniowy dla Pracowników CHL Cash Management, CHL Konwój

Super User
Kategoria:
Przedstawiamy warunki specjalnego programu ubezpieczeniowego dla Pracowników naszej Grupy oraz członków ich rodzin.
Program został przygotowany przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony wspólnie z Grupą Spółek CHL przy współpracy z Kancelarią Brokerską CERES.
Program to kompleksowa ochrona dla Pracowników oraz członków rodzin.
 
 

Ubezpieczenie NNW Dzieci i Młodzieży

Super User
Kategoria:

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować o kolejnej edycji programu ubezpieczeniowego NNW Dzieci dla Pracowników Grupy CHL  na rok 2022-2023 ponownie przygotowanego przez InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dla Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników  Ochrony w  Lublinie

 W związku z ubiegłorocznym zainteresowaniem Pracowników, ubezpieczeniem Dzieci i Młodzieży, miło nam poinformować, że na rok szkolny 2022-2023 wynegocjowaliśmy korzystne warunki ubezpieczenia, a polisa została poszerzona o dodatkowy wariant ubezpieczenia.

Czytaj więcej: Ubezpieczenie NNW Dzieci i Młodzieży

Podwyżka płacy minimalnej w 2023 r.

Super User
Kategoria:

Ostatecznie w przyszłym roku czeka nas dwukrotne podniesienie płacy minimalnej:

  • od 1 stycznia 2023 r. minimalne wynagrodzenie ma wynosić 3490 zł (ok. 2700 zł netto), a minimalne wynagrodzenie godzinowe 22,80 zł;
  • od 1 lipca 2023 r. minimalne wynagrodzenie ma wynosić 3600 zł (ponad 2780 zł netto), a minimalne wynagrodzenie godzinowe 23,50 zł.

Warto zaznaczy, że dwukrotna zmiana kwot nie jest pomysłem rządu, a wynika wprost z obowiązujących przepisów. To efekt inflacji, która nakłada na władze taki obowiązek. Gdy w ustawie budżetowej prognozowany wskaźnik przekracza 5 proc., to najniższą krajową trzeba podnieść od stycznia, a później od lipca.