Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony w Lublinie
ul. Krochmalna 4
20-401 Lublin
Telefon:  081 534-81-22

I TY MOŻESZ DO
NAS DOŁĄCZYĆ !!!

PROGRAM UBEZPIECZEŃ GRUPOWYCH

Z dniem 01.06.2018 wystartował program ubezpieczeń grupowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

02.10.2020

W dniu 02.10.2020 Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony dołączył do Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa Lubelskiego. W galerii zostały zamieszczone zdjęcia z tego wydarzenia.

Tniemy ceny kredytu konsolidacyjnego

Szczegóły do zobaczenia w zakładce nowości!

Umowa zlecenie

Super User
Kategoria:

Umowa zlecenie jako jedna z umów cywilnoprawnych jest elastyczniejsza niż standardowa umowa o pracę, co sprawia, że z punktu widzenia pracodawców jest o wiele bardziej atrakcyjną (bo korzystną) formą zatrudnienia. Umowę zlecenie można podpisać na dowolny okres, w związku z czym nierzadko dochodzi do jej rozwiązania. Jak złożyć wypowiedzenie umowy zlecenia?

Czytaj więcej: Umowa zlecenie

Nowelizacja Kodeksu pracy w zakresie kontroli trzeźwości wejdzie w życie 21 lutego

Super User
Kategoria:

Nowelizacja Kodeksu pracy w zakresie kontroli trzeźwości wejdzie w życie 21 lutego. Nowe prawo zakłada możliwość przeprowadzenia badań na obecność alkoholu lub innych substancji podobnych do alkoholu w organizmie pracownika. Pracodawca będzie miał możliwość wyboru grup pracowników, którzy będą obejmowani badaniami; odmowa ich wykonania może grozić zwolnieniem. Prawo nie przewiduje możliwości objęcia kontrolą pracodawcy przez pracowników.

Czytaj więcej: Nowelizacja Kodeksu pracy w zakresie kontroli trzeźwości wejdzie w życie 21 lutego