Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony w Lublinie
ul. Krochmalna 4
20-401 Lublin
Telefon:  081 534-81-22

I TY MOŻESZ DO
NAS DOŁĄCZYĆ !!!

PROGRAM UBEZPIECZEŃ GRUPOWYCH

Z dniem 01.06.2018 wystartował program ubezpieczeń grupowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

02.10.2020

W dniu 02.10.2020 Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony dołączył do Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa Lubelskiego. W galerii zostały zamieszczone zdjęcia z tego wydarzenia.

Tniemy ceny kredytu konsolidacyjnego

Szczegóły do zobaczenia w zakładce nowości!

Badania okresowe pracowników po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego

Super User
Kategoria:

W związku z odwołaniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej z dniem 1 lipca 2023 r. stanu zagrożenia epidemicznego oraz pojawiającymi się licznymi wątpliwościami związanymi z interpretowaniem obowiązujących przepisów prawa dotyczących okresowych badań lekarskich pracowników Główny Inspektorat Pracy zwrócił się z prośbą o interpretację przepisów w tym zakresie do Departamentu Prawa Pracy w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej.

W sytuacji gdy orzeczenie lekarskie utraciło ważność w czasie obowiązywania stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemicznego związanego z COVID-19...

Czytaj więcej: Badania okresowe pracowników po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego

Aktualna oferta NNW Dzieci i Młodzieży na rok 2023/2024

Super User
Kategoria:

Miło nam poinformować o kolejnej edycji programu ubezpieczeniowego NNW Dzieci i Młodzieży  na rok 2023-2024 przygotowanego przez InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dla członków Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników  Ochrony w  Lublinie. W związku z ubiegłorocznym zainteresowaniem Pracowników, ubezpieczeniem Dzieci i Młodzieży, na rok szkolny 2023-2024 wynegocjowaliśmy korzystne warunki ubezpieczenia rozszerzone o opcję  Hejt Stop - usługa  polegająca  na  udzieleniu wsparcia psychologicznego oraz informatycznego w zakresie bezpieczeństwa w sieci.

 

Wszelkie informacje oraz wnioski znajdują się poniżej:

Oferta dla Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony w Lublinie

2023 EDU Opcja Podstawowa Postanowienia dodatkowe Lublin-WB-I wariant

Oświadczenie ogólne-EDU

Oświadczenie potrącanie nowe NNW DZIECI 2023

OWU EDU PLUS 2023 final

Pracownik nie może zrzec się prawa do wynagrodzenia ani przenieść tego prawa na inną osobę.

Super User
Kategoria:

Kodeks Pracy.

 

Art. 84. Pracownik nie może zrzec się prawa do wynagrodzenia ani przenieść tego prawa na inną osobę.

W świetle art. 22 § 1 kodeksu pracy pracodawca zobowiązany jest do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem. Odpłatność świadczonych przez podwładnego obowiązków to jedna z elementarnych zasad stosunku pracy.

 

Zaangażowany nie może zrezygnować z prawa do uposażenia. Zakaz ten – określony w art. 84 k.p. – obejmuje zarówno przysługujące mu z góry, z mocy kontraktu o pracę albo innego aktu stanowiącego źródło angażu, świadczenia finansowe, niezaspokojone roszczenia płacowe, jak i pensję należną za pracę już wykonaną.

Z art. 84 k.p. jednoznacznie zatem wynika, że pracownik na umowie o pracę może autonomicznie rozporządzać tylko wynagrodzeniem już wypłaconym.

 

Czytaj więcej: Pracownik nie może zrzec się prawa do wynagrodzenia ani przenieść tego prawa na inną osobę.

zgłaszanie przypadków dyskryminacji w pracy lub mobingu przez CHL Konwój Sp. z o. o.

Super User
Kategoria:

Realizując oczekiwania pracowników CHL Konwój Sp. z o.o. zgłoszone do OZ OZZPO w Lublinie dotyczące zgłaszania przypadków dyskryminacji w pracy lub mobbingu, zgodnie z Procedurą antymobbingową przesyłam kontakty do koordynatorów przyjmujących tego typu zgłoszenia, w celu powołania Komisji antymobbingowej uprawnionej do rozpatrywania takich przypadków.

- koordynator wewnętrzny: Pan Michał Pęsiek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

- koordynator zewnętrzny: Pani Elżbieta Ruszkowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;