Jubileusz XX lat OZZPO w Lublinie

Super User
Kategoria:

W dniu 27 kwietnia 2018 roku w Kazimierzu Dolnym odbyły się obchody jubileuszowe z okazji dwudziestej rocznicy powstania Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pracowników Ochrony z siedzibą w Lublinie.

Uroczystość jubileuszową zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele zarządów zaprzyjaźnionych organizacji związkowych, pracodawców i współpracowników:

NSZZ Policjantów, NSZZ Straży Pożarnej FLORIAN, Ogólnopolskiego Branżowego Związku Zawodowego Pracowników Ochrony w Warszawie, Organizacji Zakładowej NSZZ Solidarność w KCM, OPZZ Konfederacji Pracy ze Szczecina, Konsalnet Holding, Konsalnet Konwój, Konsalnet Security, LAAM i Kancelarii Brokerskiej CERES.

Gratulacje z okazji naszego jubileuszu złożyły: Polska Izba Ochrony, NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej i NSZZ Straży Więziennej OZ z Lublina.

Obecni byli także przedstawiciele zarządów organizacji zakładowych OZZPO w Konsalnet Security, Ochrona, LAAM, Państwowego Muzeum na Majdanku, Konsalnet Cash Management, Impel i oczywiście Konsalnet Konwój.

Przybyli też zaproszeni na uroczystość uczczenia XX lat istnienia związku jego byli działacze i liderzy z różnych regionów kraju.

W trakcie uroczystości wręczono 25 związkowcom odznaki „zasłużony w działalności związkowej” wydane przez OZZPO w Lublinie, aby podziękować członkom związku, którzy szczególnie zasłużyli się w działalności, poświęcając swój czas i zaangażowanie na rzecz kolegów współpracowników oraz organizacji związkowej.

Zdjęcia z uroczystości są dostępne w galerii.