W dniu 30 maja 2025 roku, w Puławach na strzelnicy PZŁ odbyły się kolejne - cykliczne zawody strzeleckie „Pracowników Ochrony i Służb Mundurowych” zorganizowane przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Ochrony w Lublinie.
Były to kolejne zawody organizowane cyklicznie przez nasz związek zawodowy, w nowej formule wynikającej, z przynależności OZZPO w Lublinie do Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych woj. lubelskiego.
Do uczestnictwa w zawodach zostały zgłoszone drużyny, w składach trzyosobowych z następujących formacji: ZZ Państwowej Straży Pożarnej FLORIAN, ZW NSZZ Policjantów, ZZ Celników, NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa, SERIS Konsalnet Sp. z o.o., CHL Holding Sp. z o.o. oraz drużyna naszego związku zawodowego tj. OZZPO w Lublinie
Zawodnicy rywalizowali, w kategoriach strzeleckich, z broni palnej krótkiej, karabinu automatycznego.
W zawodach drużynowych zwycięstwo odniosła drużyna OZZPO Lublin, drugie miejsce zajęła drużyna ZZ Służba Celna, trzecie miejsce ZZ Strażaków FLORIAN Puławy
Najlepszym zawodnikiem kategorii indywidualnej, z pistoletu GLOCK został Andrzej Murlak OZZPO Lublin z karabinka najlepszy był Mateusz Kiełb ZZ Służby Celnej ze znakomitym wynikiem 100/100pkt..
Również goście VIP naszej imprezy ćwiczyli strzelanie z różnego rodzaju broni (tj. pistoletów, rewolwerów, karabinka, strzelby) udostępnionej przez CHL Konwój Sp. z o.o. Tutaj najlepszymi okazali się Arkadiusz Opolski Kancelaria Brokerska CERES, Patryk Mazurkiewicz CHL Holding, Artur Garbacz Fundacja PAGON.
W trakcie zawodów uczestnicy zostali poczęstowani wojskową grochówką i myśliwskim bigosem oraz przekąskami, z tradycyjnym smalcem i ogórkiem.